Sinem Kobal ikinci kez anne oldu! Kenan İmirzalıoğlu'ndan muhabirlere uyarı!

Sinem Kobal ikinci kez anne oldu

Posted  852 Views updated 10 months ago

Geçtiğimiz gün ikinci kez annelik heyecanı yaşayan Sinem Kobal, taburcu oldu. Eşi ve kızı Leyla ile hastane çıkışı objektiflere yansıyan Kenan İmirzalıoğlu, muhabirleri görünce uyarıda bulundu.

Kobal ve İmirzalıoğlu hastane çıkışı objektiflere takıldı. Soruları öncelikle yanıtsız bırakan çiftten Kenan İmirzalıoğlu, Leyla'nın uyuduğunu söyleyerek muhabirleri uyardı.

"KIZIMIZA KAVUŞTUK"

Sinem Kobal, "Çok şükür bebek de iyi, ben de iyiyim. Ben hastanede biraz fazla kaldım çünkü orta kulak iltihabı oldum. Derken doğum başladı. Kulağım için tedaviye devam ettik. O yüzden biraz yorgunum. Çok şükür doğum güzel geçti. Zaten ben daha önce de aynı ekipleydim. Normal doğum oldu, kızımıza kavuştuk." dedi.

"LALİN KARDEŞİYLE TANIŞTI"

Kenan İmirzalıoğlu ise, "Çok teşekkürler. Annemizi bekletmeyelim. Leyla 3 kilodan fazla. 48 santimetre boyunda. Doğumda anne ile beraberdim tabii ki. Lalin kardeşiyle tanıştı. Pazartesi anne evde olmayınca bir şeyler olduğunu anladı. Hissediyor çocuklar. İlk aşamada fena gitmedi. Annesi ona en başından beri anlatıyor. İzah ediyor. Bir kardeşin olacak, gelecek falan diye. Kaynaşacaklar tabii. Kardeşlik çok önemli. Bu sefer bana benzettiler. İkimiz de Leyla ismini çok seviyorduk." ifadelerini kullandı.


infoclear

Your reaction?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Comments

infoclear
  • Sinem Kobal ikinci kez anne oldu! Kenan İmirzalıoğlu'ndan muhabirlere uyarı!
  • Oğuz Tarkan Yaşlı