DÜNYA SAÇMALIKLAR HAFTASINDA ŞİMDİ SIRADA OLAN KONUMUZU İŞLİYORUZ…

DÜNYA SAÇMALIKLAR HAFTASINDA ŞİMDİ SIRADA OLAN KONUMUZU İŞLİYORUZ…

Gönderildi  235 Görünümler güncellenmiş 6 ay önce

Haberler konular olaylar daha ne kadar olmayacak çağ dışı durumlar yaşayabiliriz ki!

Artık ne olmaz ve bak birde bu oldu diyerek toplumca düşüncelere konuşmalara ve bu konu hakkında tartışma programların denk geliyoruz.

Acaba millet olarak küçük dilimizi sürekli yutacak haberler neyin, hangi pis beyinli cahil kişiliklerin projeleri ve bunlara inanan ve o yolda onları doğru sözlü sanan zekâsı onlardan daha da aşağıda olan gram beyinli inananlar…

Ne olursa olsun hepsini maalesef 2022 yılında yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz, son günlerinde kim bilir ne eksik kaldı acaba diye düşünmeden edemiyor insan.

Acısı tatlısı bir yana artık tarihin tozlu raflarında olması gereken unutulması ve geçmişte cahillerin yapmış olduğu ne kadar çok yanlış ve toplumsal olarak kabul görmeyecek ve bu kadar teknolojik ve bilim ışığında iş bilmez kişilerin ağızına bakmaya devam ediyoruz.

Evet her alanda onlar var insan ister istemez yok artık demeye başlıyor uyanmaya çalışıyoruz bilinçli olanları dinlemek ve güvenmek ne doğrusu.

Şiddet cinayet doğa derken hayvanlara ve çocuklara yapılan bu yetmedi birde bu olsun diyerek 6 yaş gelini meseleleri….

Yuh olsun size iyiye gitmiyor Dünya geçenlerde açık açık yazdım kopsun kıyamet hak etmiyoruz inanın, toplum olarak insan olarak inançlı olan olmayan hangi Dinden neye inanır kime inanır beni inanın bağlamıyor….

Bizler taş devrinde yaşamıyoruz Allah bize akıl vermiş biraz olsun çalıştırın artık her duyduğuna inananlara sesleniyorum aç birde kendin oku onun pis ağzında olan yok bu şöyle yok bu böyle diyen kişilere hangi süresinde hangi ayetin içinde yazıyor diye karşı çık bir kere olsun prim verme bunlara.

14 yaşında kuran kursunda ben çocuk yaşta hocayı yerin dibine soktum ‘’Kara Çarşaf’’ helal ‘’Kravat’’ haram diye kişiyi çok güzel benzettim.

Aynı zamanda zaten isimden dolayı kafayı takmıştım yeri ve zamanını bekledim çocuk aklımla, Oğuz Tarkan Kuranda olmadığı için neymiş adım Süleyman yapılmıştı.

Bende öyle bir güç var ki zaten yaş fark etmiyor patrona bile kafa tutuyorum haksızlığı yalanı dolanı yanlış bir uygulamayı direk söylerim hiç korkmam.

Zaten inanın ne kadar deli olduğumu biliyorlar bir proje bir iş artık konu neyse ne ben o konu hakkında detaylı araştırmalar yaparım bilmediğim konular hakkında bilgi vermem veremem müşterileri bir prim bir kazanç gibi görmem işimi iyi yaptığımda bir teşekkür ve saygı en büyük kazanç oluyor zaten.

Hayatta böyle değil mi zaten? Bizler öğrenmek zorundayız teknoloji çağında bilgiye ulaşmak bu kadar kolay iken…

Cahiller ordusunda olmak isteyenleri bilemem ama ben sizlerin arasında zaten olmam olamam, projeler işler ne alanda olursa olsun ister yerin altında ister yerin üstünde fark etmez ilk önce kendime sonra sizlere….

Karşımda olan adamın ne eğitimi aldığı ne iş yaptığı ne kadar başarısı olduğu beni ilgilendirmez onun doğrusu doğru olamaz benim doğrum yanlışım benim bakış açımın ve benim düşüncelerim araştırmalarım ve diğer insanların görüşleri mühim olur.

Aslında olması gereken inanın bu biraz araştırmaktan zarar gelmez her şeye körü körüne inanlarla bir olmayalım zaten akıl hepimizde var ve biraz kullanmak gerekiyor….

Bugün aşırı derece nasıl konu hakkında yazayım diye kara kara düşündüm olaylara fazla girmek istemedim ama siz beni artık anlayın…….


Tepkiniz?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Yorumlar