Şeytan Diyor ki….

Şeytan Diyor ki….

Posted  131 Views updated 6 months ago

‘’İnsan kimi zaman başını alıp gitmek istiyor’’ Bu aralar bende bu duygu selinde boğuluyorum, kimseye danışmadan hesap vermeden gitmek ama olmuyor işte….

Canımın içi babam ailem işim her şey İstanbul’da işi bir şekilde tabii ki de ayarlarım nede olsa bilgisayarım nerde işim orada sorun değil.

Ablam zaten arkamda olur babam asla yalnız kalmaz…

Değişik rüyalar aleminde geziniyor duruyorum, huzur ve mutlu olmak istediğim yeşilliklerin içinde doğa deniz ve sakin bir yerde, araçların yoğun olmadığı gürültüsüz insan seslerinden çok kuşların sesinin yoğun olduğu bir yerde, terapi gibi gelecek bir ortamda olmak vardı şimdi…

Odam yola çok yakın eski evimiz gerçekten huzur veriyordu, odamın camından baktığımda binalarda son ışıklar ve ağaçları, salondan baktığımda müthiş bir manzara tablo gibi görsel akşamları özellikle çok güzel oluyordu.

Kaç senedir uyku düzenim bozuldu geç vakitlere kadar gözüm kapanmıyor çok yorgun bile olsam hemen dalamıyorum uykuya veya uykunun en derin yerinde en ufak bir ses veya tıkırtı olduğunda fırlıyorum yataktan….

Balkon denmez bile (Projeyi çizen mimar kesin en başarısız öğrenci) kumrularım çiçeklerim için güzel benim için değil zaten, bir de mırmırım var apartman kedisi onun maması dış kapıda ve içerde, balkon yasak zaten ona odama girdiğinde camdan bakabilir sadece.

Arkadaşlarım arıyor bazen ne iş yaptığımı bildikleri halde ne yapıyorsun dedikleri zaman iş tanımı kısa oluyor dinleme diyorum sürekli gülüyorlar…. Proje ne olursa olsun metin konuşmaları açık ve gayet net olması gerekiyor herkesin bildiği ve söylemesi en basit kelimeleri veya cümleleri söyleyememe tek tek bunun raporlarını dinliyorum bir yanlış kodlama varsa doğru kodlama bu olmalı desem kafası karman çorman mı olsun…

Telaffuz sorunu ne yaparsam ne yazarsam asla düzelmiyor zaten hayretler içinde kalıyorum bu kişi nasıl kendini düzeltmez artık kırmızı yazıyorum not veriyorum dediğimde, anlamayacak…

Ama iyi ki varlar beni arıyorlar konuşmak dertleşmek çok iyi geliyor inanın…

Gerçekten bunaldım dışarda olsan aynı dert içerde olsan yine aynı değişmiyor İstanbul beni resmen boğuyor bunu son zamanlar inanın anladım, yakın bir zaman sonra gitmek istiyorum….

Az kaldı zaten ilk önce hafta sonları kısa turlar yapacağım pedal çevireceğim hava soğuk bile olsa ama bu elektrikli (E-Bike) yoksa normal (Bisiklet) mi karar aşamasındayım…

 

 


infoclear

Your reaction?

0
LOL
0
LOVED
0
PURE
0
AW
0
FUNNY
0
BAD!
0
EEW
0
OMG!
0
ANGRY
0 Comments

infoclear